bolak

Slavíte nějakej mezinárodní den? (krom mdž)

Třeba den suchýho zipu (2. srpen) nebo něco podobnýho?
Pokud jo, tak který a jakým způsobem..

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Nykki

Ano

Doplňuji:
Tak takové svátky co poctivě slavím…no moc jich nebude,ale něco se najde…
Pro mně nejdůležitější:Den Zěmě(22.dubna)
Potom zřejmě Den detí,Nový rok… Potóm…Den otevírání studánek a Světový den dárců krve…

Další odpovědi
anonym

Ne

Doplňuji:
Tak přímo neslavím žádný mezinárodní ani světový den, ale mám ráda ty které se týkají knih, zvířat a přírody.

anonym

Ano

Doplňuji:
Každý den.
Se probudím a tento den blahořečím.

Protiva

Ano

Doplňuji:
Nejenom den, ale rovnou celý měsíc. MOVEMBER

venkovan

Ano

Den sklerózy. To je takový rezervní den na oslavu když zaponeme zda je či není nějaký mezinárodní den.
Prakticky ráno se probudím – a hned začnu pro jistotu lavit abych na nějaký nezapomněl.
Ale líbil se mi Mezinárodní den smíchu – kdysi ho registroval Václav Upír Krejčí.

ratava

Ano

Není den, který bych neslavila- 10.1. mě pravidelně vyhazují ze ZOO, 11.2. z čekárny u doktorky, 11.3. nepřemýšlím, 29.4. mám špunty v uších, 2.5. sedím na větvi, 13.5. sedím v baru, 30.5. sedím u sousedů, 21.6. povyšuji svůj vzrůst, 15.7. se živím jen gumovými medvídky, 20.7. lízátky, 28.7. mléčnou čokoládou, 13.9. čokoládou i nemléčnou, 19.9. mluvím jako pirát, 21.11. koukám celý den na televizi a 28.11. mě nikdy nikdo neuvidí v obchodě…

http://kle.cz/vyz­namne-dny/seznam.html

Lukasy

Ne

Neslavim dokonce ani vánoce, velikonoce a tak.

quentos

Ne

Neslavím ani MDŽ, slavím svátek matek.

Damiana

Ano

Den hlasu – 16. dubna. Sejdeme se s „mými“ oblíbenými „hlasy“ a uděláme mejdan…:-)
A Den Země. 22. dubna slaví navíc můj pes narozeniny (je „na“ Lenina), takže se to i hodí …:-)