Slavíte nějak dny osvobození?

Nejlepší odpověď
anonym

Neslavím.Již několikrát se mně stalo, když jsem ještě pracoval a svátek vyšel jako nyní a nebo na úterý, že jsme tento den pracovali a byli doma den po a nebo den před svátkem.
V nynějším případě je to u manželky.Ráno jsem ji odvezl do práce (autobus nejede), odpoledne pojedu pro ni, takže budu připravovat nějaký oběd , který umím (brambory a volské oko).

Další odpovědi
Drap

Ano už asi 40 let pravidelně. Ovšem neslavím 8,5 jak je dnes zvykem, ale podle původních zvyklostí až 9,5 , kdy má moje žena narozeniny.

marci1

„Slavím“ tak, že se podívám na nějaký zajímavý film, který mi připomene ( i když jsem to samozřejmě nezažila ) tyto dny. Mám ráda film „Májové hvězdy“. 🙂

anonym

marci1
Do r.1968 dávali tento film každý rok při tomto výročí.Po r.1968 ho dávali občas a od revoluce 1989 jsem ho ještě neviděl.
Takže tady asi zase vládne cenzura.Ale za to nám každý rok dávají oslavy jak Plzeň osvobodili Američani.