Sparrow318

skola vareni

Ahoj, je mi 21, mam maturitu, ted jsem na vysoke skole obor aplikovana informatika. Vzdycky me lakalo byt kucharem, ale nevim jakou skolu, nebo kurz zvolit. Jit znova na nejaky ucnak to mi prijde uz pozde. Takze me zajima jestli az me vyhodi ze skoly by bylo lepsi zacit ucnak, najit praci+dalkove neco, nebo jen nejake kurzy? :D

Odpovědi
Funna

hele, vrabče…jestli jsi aplikovaný informatik…tak snad informace na netu hledat umíš…to se nemusíš ptát tady!

elvan

Tak pro začátek třeba aplikace „studentská kuchařka“? :) http://www.stu­dentskakuchar­ka.cz/