hanysicek

Skládání puzzlí

ahoj, nevíte jestli je nějaká firma na netu, která když bych jim poslala fotku, by mi udělala puzzle?:-) teda jestli to vůbec existuje. popřípadě jestli nevíte kde to dělají v Olomouci, a kolik to tak stojí:-))) díky .. ( a jestli jde že by mi ty puzzle dali do krabice, a jako dárek bych to dala a sami by si to složili)

Nejlepší odpověď
Berušinka

Existuje to, na internetu je spousta takových firem.

Další odpovědi
baghira

Fotolab.cz, Fotostar.cz… prakticky všude, kde tisknou fotky.
Doplňuji:
Můžeš to třeba na netu objednat a vyzvednout v prodejně, i v té vaší Olomouci.

Zdroj: http://www.fo­tolab.cz/foto­darky/hry/puz­zle-a3.html

chudst

Samozrejme – existuje jich dokonce tolik, ze si sama musite vybirat, ktere jsou nejvhodnejsi. Kazda ma cenu nekde jinde a u kazde si musite zapocitat i postovne (anebo prave pripadne odecist, pokud mate danou firmu v miste bydliste, abyste provedla osobni odber).

Podivejte se do zdroje; dal jsem to do googlu. Vy tam treba muzete jeste pripsat vase mesto – tedy treba „puzzle z fotky olomouc“ (nebo obmenit na „puzzle z fotografie olomouc“, apod.) Skutecne, pohrajte si s tim. Ja si treba jednou objednaval puzzle i s krabickou odsud ( http://www.mcprin­t.cz/eshop.php?ID=puz­zle-s-krabickou.php ). Bezne se daji koupit levnejsi – ale ty jsou bez krabicky. A jinak vam to dodaji jiz rozkouskovane v sacku, nikoli v jednom kuse, toho se nebojte. (Zkuste popremyslet, jestli by vas nevysla levneji varianta, kdyzbyste fotku vytiskla v tiskarne a nenalepila na svoji krabicku.) Proste to chce premyslet, kolik za to chcete investovat. Pokud jsou vam finance mile, pak tomu obetujte 20 minut hledani a porovnavani. Pokud nejsou a je vam to jedno, pak si myslim vyberete z toho meho vrchniho odkazu, co jsem vam dal vyse.

Zdroj: http://www.go­ogle.com/sear­ch?q=puzzle+z+fot­ky&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a

anonym

u nás na vesnici normálně v obchodě, kam se dávají vyvolat fotky si můžete donést obrázek, fotku, atd. a oni vám to dají na tričko, pohárek či z toho vyrobí puzzle, můžete si dokonce určit i počet dílků.
podívejte se někde po olomouci nevo se zeptejte známého