Avatar uživatele
Minas

Krabička na předmět který má citovou pro mě ?

Zdravím, mám jeden předmět který má pro mě nevyčíslitelnou hodnotu a je to talisman, ale chci si ho uložit někam do krabičky, nevíte kde nějakou takovou hezkou průsvitnou krabičku sehnat ? Moc díky!

jsou to špuntové sluchátka, takže nejlépe kdyby na dno byl takový ten bílý polštářek takže asi 10×20cm

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Minas

Zajímavá 0 před 3244 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Myslíš jako, aby to bylo v krabičce, ale abys na to viděl? Něco takovýho?
http://obchod­.geology.cz/zbo­zi/25814/micro­mount-pruhledna-plastova-krabicka-s340/
Doplňuji:
Různé druhy
http://obchod­.geology.cz/vyh­ledavani/?s=se­arch&search=kra­bi%E8ka+pr%F9hled­n%E1&submit=ok

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Samba, dík, také se mi bude hodit.
Minas, bylo by dobrý napsat aspoň přibližné rozměry.
Doplňuji:
Co krabička od Ferrero Rocher? Polštářek se z něčeho udělá.

Upravil/a: ReHu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lexx

V plexi krabičkách cca 75×45×25 mm vypolstrovaných bílým polštářkem molitanu se dříve prodávaly gramo přenosky Tesla VM2101 apod. u někoho možná leží prázdná v šuplíku a rád Ti věnuje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Tak si dojdi do zlatnictví, tam maj taky na výběr, ale ne za tuhle cenu, to je za víc a u rejžovníků jsem viděla tady malinký krabky, kus militanu seženeš v domácích potřebách v podobě houbičky na nádobí (té větší), to si ustřihneš podle toho, jaký ptřebuješ rozměr, sim tě, ty nemáš vůec představivost, zavřu oči a projíždím regály po paměti 😁

před 3244 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ReHu, ty kluku ušatej, to je moc vachrlatý, naprd matroš- myslím to Ferrero Rocher

před 3244 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ReHu

Pokud krabičku nebude nikde vozit, když má k obsahu citový vztah, tak počítám, že bude někde položená, tak slabší mater. nevadí.
Já je mám tak taky.

před 3244 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Vlastně ty jsi holka, promiň 🙂

před 3244 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek