Minas

Krabička na předmět který má citovou pro mě ?

Zdravím, mám jeden předmět který má pro mě nevyčíslitelnou hodnotu a je to talisman, ale chci si ho uložit někam do krabičky, nevíte kde nějakou takovou hezkou průsvitnou krabičku sehnat ? Moc díky!

jsou to špuntové sluchátka, takže nejlépe kdyby na dno byl takový ten bílý polštářek takže asi 10×20cm

Nejlepší odpověď
anonym

Myslíš jako, aby to bylo v krabičce, ale abys na to viděl? Něco takovýho?
http://obchod­.geology.cz/zbo­zi/25814/micro­mount-pruhledna-plastova-krabicka-s340/
Doplňuji:
Různé druhy
http://obchod­.geology.cz/vyh­ledavani/?s=se­arch&search=kra­bi%E8ka+pr%F9hled­n%E1&submit=ok

Další odpovědi
ReHu

Samba, dík, také se mi bude hodit.
Minas, bylo by dobrý napsat aspoň přibližné rozměry.
Doplňuji:
Co krabička od Ferrero Rocher? Polštářek se z něčeho udělá.

lexx

V plexi krabičkách cca 75×45×25 mm vypolstrovaných bílým polštářkem molitanu se dříve prodávaly gramo přenosky Tesla VM2101 apod. u někoho možná leží prázdná v šuplíku a rád Ti věnuje.

anonym

Tak si dojdi do zlatnictví, tam maj taky na výběr, ale ne za tuhle cenu, to je za víc a u rejžovníků jsem viděla tady malinký krabky, kus militanu seženeš v domácích potřebách v podobě houbičky na nádobí (té větší), to si ustřihneš podle toho, jaký ptřebuješ rozměr, sim tě, ty nemáš vůec představivost, zavřu oči a projíždím regály po paměti 😁

anonym

ReHu, ty kluku ušatej, to je moc vachrlatý, naprd matroš- myslím to Ferrero Rocher

ReHu

Pokud krabičku nebude nikde vozit, když má k obsahu citový vztah, tak počítám, že bude někde položená, tak slabší mater. nevadí.
Já je mám tak taky.

anonym

Vlastně ty jsi holka, promiň 🙂