Zlatý

Silné mrazy a čtyřnohý přítel

Jak zvládá silné mrazy váš čtyřnohý přítel?Dáváte mu obleček?Hrozí psům nějaké zdravotní potíže?Mám jezevčíka ale žádný obleček mu nedávám.Díky za vaše rady a tipy.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Včera jsem četla, že malá a nízká plemena by ve velkých mrazech měla mít nějakou dečku aspoň na zádech jinak hrozí prochladnutí...

Další odpovědi:

Bronzový

my máme zlatáka a obleček mu nedáváme. Jen někdy po venčení mu masírujeme pacičky s krémem, protože sůl mu je zozežírá a jeho to bolí..

Zlatý

Myslím, že krátkonožka by určitě měl mít nějakou tu zahřívací parádu. Hlavně zabalený hrudník a záda, kombinézy s packami stejně pejsci nemají rádi. Já svého jorkšíra poctivě oblékám, ale on je na to zvyklý od "štěněctví".
I když je třeba váš pejsek hodně otužilý, nikdy oblečení nenosil a procházky nejsou dlouhé - a to určitě teď nejsou :-), stejně bych mu v těchto mrazech alespoň nějakou zateplenou, prošívanou dečku na sebe dala.

Zlatý

Záleží také na tom, kde pes spává a jak je schoulosivělý. Osobně jsem nikdy nic takového nedával a dávat nebudu.
Za mého mládí nepamatuji, že by měl nějaký pes něco podobného na sobě. Stejně tak jsem neslyšel, že by některý utrpěl nějakou újmu.

Bronzový

Také mu nic nedává a ještě žije.Dokonce chrápe na sněhu mimo boudu.Ovšem musí mít dostatek jídla a nějaké granule mu nestačí.Maso a vývar.Ale ono chce rozlišovat.Je to pes domácí nebo pouliční směs či nějaké severské plemeno.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 648
Zlatý beer 514
Zlatý annas 513
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.