BlázíneQxD

Jak pojmenovat táborový tým(více v popisu)??

Kdybyste měli v celotáborové hře téma – Sherlock Holmes, jak byste pojemnovali váš tým? Název týmu se musí spojovat s daným tématem a nejlépe jednoslovný (max. dvojslovný název).

Odpovědi
led

Každý tým by mohol niesť meno jedného z Doylových „kladných“ hrdinov…
Dr.John Watson, detektív Greg Lestrade, Mycroft Holmes
Alebo prípadne súťaž medzi fiktívnymi myslicimi (nie akčnými) detektívmi (ako by úlohu – prípad riešili oni):
Sherlock Holmes, Hercule Poirot, Adrian Monk, rada Vacátko, dievčatá by mohli mať Slečnu Marplovú…

mike beneš

WEARESHERLOCKED :D

marci1

Holmesologové nebo Holmesáci.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sher­lock_Holmes