BANAN93

Setkali jste se už s džinem Akinátorem? Daří se mu u vás hádat?

odkaz na džina zde : http://en.aki­nator.com/
je to docela sranda – myslíte na jakoukoli alespoň trochu známocu celebritu, nebo věc, kreslenou postavičku atd. a on se ptá a uhodne to :D (akorát se ptá anglicky)

Nejlepší odpověď
marci1

Myslela jsem si na českého „Krtka“ a uhádnul. Je to zvláštní! 🙂

Další odpovědi
chachar1922

James Hetfield hned poprve, drsne ty jo :D

Dloouho mu trvalo ohodnout Lemmyho.

Mc Merkurion

… tak Nema až na druhej pokus,prvně nabízel nevím koho a Zlatovlásku neuhodl …

Hans51

Poprvé jsem se s ním setkal až díky Vaší otázce, ale máte pravdu, je to velice srandovní 🙂 uhádl dvakrát ze tří pokusů.

anonym

No, zkusil jsem to jednou, prý jsem nějaký youtube bloger.

Dochy

Mno… Saturnina uhodl asi tak na 34. otázku 😉
Dostal jsem ho na draka Mraka 😉

kapka

Pro zajímavost, nemusí to byt ani znama celebrita. Uhodne to třeba i „tvoje učitelka“ apod.
Samozrejme neuhodne jméno te učitelky. :))

Když nemůže postavu uhodnout, přestože uz dal několik navrhu, tak se objeví políčko, kam ma člověk tu postavu sam zapsat. :)