Setkali jste se někdy s pojmenováním „puboš“?

Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
marci1

Samozřejmě. Puboš=dítě v pubertě. A víte, jak poznáte, že je dítě v pubertě?
Přijde, stoupne si mezi dveře, nic neřekne a vy máte strašnou chuť ho
zmlátit. 🙂

Další odpovědi
anonym

Puboš= puberťák. Kdo by se s tím nesetkal.

Kulpix

Ne, s tímto slovem jsem se ještě nesetkal.

quentos

Ano, několikrát.

Dochy

jo

Cenobita

„puboš“ je mladík mnohdy s rašícím pubickým vousem či ochlupením 🙂

ženská varianta je „puboška“, zřejmě též s pubickým ochlupením 🙂

pubescenti vnímají oslovení „puboš“, „puberťák“ či „puberťačka“ značně nelibě, jako hanlivé a urážlivé; neznám žádného který by to vnímal pozitivně, každý pubescent se už už nemůže dočkat až jeho puberta skončí.

2 Puboši

My dva teda pojmenování „puboš“ vyloženě vyžadujeme.