Karel51

Není 48 splátek po 49 Kč za set top box přemrštěná cena?

Společnost O2 nabízí set top box na sledování TV. Vcelku se mi tento set top box líbil, ale jeho cena se mi zdá poměrně vysoká. V měsíčních splátkách 49,–Kč na 48 měsíců je myslím dost. Ale líbil se mi ovladač s Bluetooth a jeho přehlednost. Nevíte někdo, zda se toto zařízení, případně i podobné, dá koupit volně na trhu?

Ještě dodám, že na onom balení od O2 není žádný typ přístroje, ale jen stručně napsáno O2 TV. A zde to prezentují. https://www.y­outube.com/wat­ch?v=NhvE6ALNY5Y

Odpovědi
zjentek

A jaké zařízení? Pokud znám model a typ, zadám je do Googlu a hned vím, kde a za kolik pořídím. (;

Edison

Především si ověř, jestli je tenhle STB schopen příjmu DVB-T2, pokud to chceš na pozemní příjem. Zadruhé: Pokud to chceš pro příjem O2 TV, pak to jinde nekoupíš, bo to bude potřeba customizovaný pro O2.

Pokud ti jde jen o to BT DO a DVB-T2, asi bych se poohlédl po jiných přístrojích. Ale to dá samozřejmě dost práce, najít a vybrat si to, co by plně, nebo alespoň z velké části vyhovovalo tvým potřebám a přáním.

elkon

Jestli je to od O2, tak jistě nejde jen o cenu settopboxu, ale o placenou televizi, kde si nechají vše dobře zaplatit každý měsíc.

Edison

Elkone, není to tak. Balíček TV tvoří jednu cenu a STB je k tomu za další cenu.

Edison

https://www.o2­.cz/osobni/te­levize#accordi­on-a15911-a15912