Losos

O2 TV … jaký set top box ?

Ahoj,

potřeboval bych radu, protože bych rád chytal TV od O2, ovšem bez jejich předraženého STB. Má někdo zkušenosti s jiným STB, který plní stejné funkce ? Nepotřebuji nahrávat, napotřebuji podporu USB, nic. Pouze aby měl připojení na ethernet, do kterého strčím jednu přípojku z modemu a SCART, kterým ho propojím s TV.

Předem děkuji za rady, odpovědi a zkušenosti.

Nejlepší odpověď
www

Kamarád si něco na tv O2 kupoval, není momentálně ale na icq.
Podívej se zatím do zdroje, další můžeš interní poštou-seženu ho.
Doplňuji:
Už se ozval, má jejich..
Snad pomůže alespoň ten odkaz. ☹

Zdroj: www.zive.cz/po­radna/set-top-box-pro-o2-tv/sc-20-cq-422080/default­.aspx?consultan­swers=1

Další odpovědi
Bedy

A když si dáte O2 TV se závazkem, takmůžete mít pronájem toho STB za 1kč/měsíc.
Jinak můžete zkusit kouknout na Aukro a podobné servery, jestli tamnáhodou někdo neprodává ten jejich kompatibilní STB.

Osobně bych do O2 TV nešel, mě bohatě stačí nabídka DVB-T a spoustu satelitních programů můžete koukat přes zapni.tv. Pro chytání DVB-T signálu stačí televize s DVB-T tunerem nebo obyčejný STB – v tomto případě investice za nějakých 400Kč. A máte to nafurt zdarma.