pusinka50

Jaká společnost má kvalitní a cenově dostupné připojení k internetu a sledování digitální televize přes set-up box?

Budu se brzy stěhovat. Jen po Praze. Poskytovatele mám teď UPC. Už jednou mi vyměňovali vadný Set up box. Teď to vypadá na další vadný STB. Nejsem spokojená s tím, že přehled TV programů jim pravidelně zamrzá po 22 hod, o víkendu to bývá dříve, i třeba v 15 hod, takže pak člověk neví, na co se dívá. Docela často hlásí kanál, na který se jinak běžně dívám, že „je zakódovaný“ a tudíž na té hlášce také zamrzne a celý večer nefunguje. Dnes celý večer je zvuk řeči herců rušený, zpřetrhaný, ztrácí se. Otázka tedy zní, jakého poskytovatele si vybrat v novém bytě? Teď platím za internet+TV cca 27 kanálů + pevnou tel.linku (vůbec nevyužívám,platím symbolickou 1 Kč) celkem 666 Kč. Můžete i napsat, kolik platíte vy za jakého poskytovatele, abych se trochu zorientovala, nechce se mi studovat všechny jejich webovky. Díky (chybí mi tu pro tuto otázku kategorie).

Odpovědi
ADSL.cz

Dobrý den,
doporučuji Vám akční nabídku rychlého internetu a kvalitní televize s 26 kanály a dvěma tématickými balíčky za 550 Kč v případě, že máte mobilní telefon u O2 viz http://www.ad­sl.cz/produkty/o2-internet-o2-tv?utm_term=com­bination1 Pokud byste mobil od 02 neměla, platila byste o stovku víc. O kvalitu se bát nemusíte.

Funna

ADSL.cz ještě nějak opomněl dopsat další čísla (no ani se nedivím, když propaguje sám sebe a chce vydělat)… takže ještě si musíš připočítat jednorázovou položku 999,– kč za modem a 201,– za poštovné, balné a samoinstalaci…a pak měsíčně za pronájem set-top boxu minimálně 49 Kč (po roce se to změní na 150Kč) a nebo si ho za 2900,– koupit…pořízení těchto zařízení je ale trochu problém..pokud se ti něco pokazí buď tě čeká reklamace a nebo po dvou letech, už se starej jak chceš, už je to tvoje, takže ti nikdo nic nevymění! (tak jak jsi psala o set-top boxu od UPC)…