anonymus112

Sestřenice

Můj spolužák se zamiloval do své sestřenice přes koleno. Není to incest? Co na to budou říkat jejich rodiče?

Nejlepší odpověď
anonym

Není to incest – je to vzdálené příbuzenství, aby to byl incest musí to být z řad rodinných kruhů – bratr, sestra.

Další odpovědi
huxa

Dokonce i kdyby to byla sestřenice bez lámání přes koleno, nebude to incest (incest by to byl pouze, jestli by s ní měl sex a byla to sestra, matka, babička, …). Dokonce se i se svojí vlastní sestřenicí může oženit.

Danča84

Incest to není, zákon povoluje sňatek mezi bratrancem a sestřenicí. Jestli spolu budou mít děti, je otázka jestli budou zdravé. Pokud píšeš „přes koleno“, chápu jako že jejich rodiče nebyli sourozenci ale už bratranci-sestřenice, snad postižené nebudou. Ale co tomu řeknou rodiče netuším vůbec, neznám je jací jsou. Někteří „pokrokoví“ jim požehnají, jiní nepřijmou ani „méně problematického“ partnera.

I_hate

Jak píší správně ostatní, nejedná se o incest.

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/76177-milovani-s-bratrancem-neni-trestne.html

M.

Záleží na věku, ale myslím, že jim to nevydrží.. je to sice hnusný, ale je to tak. :)
V rodině to je, sice o maličko vzdálené, ale je.. Myslím, že rodiče spokojení nebudou.