veselapaja

Dá se někde najít seriozní práce z domu?

Dobrý den, dá se někde najít seriozní práce z domu? Například kompletace výrobku se smlouvou, kde vás ovšem jen neoberou o púeníze a vy máte smulu. Neptám se ani na výdělky jako Dedra a spol… ani affiliate marketing.

Nejlepší odpověď
anonym

Podle mého – nedá…
😉
Domníváš se, že pro nějakou firmu bude levnější posílat součástky ke kompletaci a pak si nechat poslat hotový výrobek – než si je zkompletovat v místě??
;-D
Pokud chceš nějakou domácí práci, musíš se primárně poohlédnout ve ´vlastních řadách´ – tedy co umíš a dokážeš to prodat.

Další odpovědi
Vacalvojil

Freelancer..
Nebo prostě programuj weby to jsou celkem slušné peníze :)

vertigo

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-najit-poctivou-domaci-praci