Pokročilý

Sedět u počítače mě nebaví, ale nevím jakou knížku si mám přečíst.

Poraďte prosím někdo knížku, ne moc složitou ani lehkou, něco jako Jáma a kyvadlo- Edgar Allan Poe. Žánr: horror (u kterého se sakra budu bát), něco hardcore, díky předem.
Doplňuji:
mosoj: A podle toho, jak reaguješ tak bys potřeboval chodit na jiné stránky ne? http://www.plbohnice.cz/.. Předem: není zač.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zajít do knihovny, projít různé stránky na netu, třeba i archív Odpovědí. Nabídek najdete dost.

Podívejte se na stránku Horror

http://www.horror.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

Vzhľadom na nedostatočnú informáciu o knižke (Jama a kyvadlo je vlastne len trochu dlhšia poviedka s pre dnešok detsky naivným hororom). Skutočný horor je príručka pre inkvizítorov Kladivo na čarodejnice (tiež je to relativne malá kniha), či Dejepis staroveku, stredoveku i novoveku, prípadne klasickí Križiaci a Pán Wolodyjowski od Sienkiewicza,... kde tie scény pri trocha predstavivosti sú naozaj od slaďáčika až po najtvrdší horor. Traja kamaráti, Na západní frontě klid, či Slnečná brána o Občianskej vojne v Španielsku 1936, Denník Anny Frankovej Norimberský denník, denná tlač a podobne.
PS.
mosoj má pravdu "Já to také nevím !", podľa tých údajov v otázke z niekoľko miliónov kníh ťažko vyberať. Aj my všetci môžme len odhadovať, o čo konkrétne ide.

Zlatý

Já to také nevím ! Podle toho co říkáš by jsi potřeboval aby ti ji někdo četl.

Zlatý

Projdi svoji knihovnu, záleží co máš doma.
Dělám ve také tak a vždy něco dávno zapomenutého najdu ;-)
P.S: EAP je hodně dobrý autor i pro mne!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.