cincina

Seattle :)

Je na tomto městě něco zajímavého, na co by šla udělat poutavá prezentace? :) Opravdu nutně potřebuju :)

Nejlepší odpověď
bolak

https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=ope­ra&q=seattle+zaj%C3%AD­mavosti&source­id=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

Další odpovědi
www

Můžeš použít Wiki, nebo ještě lépe Street view, vyhledat Seattle a máš materiálů ažaž 😉

Nerevarin

Obrovské muzeum letectví a muzeum hudby.
Doplňuji:
Krom toho je Seattle považován za rodiště tzv Grunge, hudebního stylu typu Nirvana a Pearl Jam.

Ella

Space Needle
a je to město kávy, například takový Starbucks má sídlo právě v Seattlu, kde byla otevřena i historicky první Starbucks kavárna.

rodier

V Seattle zil a zemrel Bruce Lee :) Je tam tusim jeden z nejvetsich pristavu v USA.