michalds

Se Sovětským svazem na věčné časy a ani o hodinu déle. Ano?

Kryšpín: možná, nebo určitě? V tom je rozdíl.

Odpovědi
quentos

Jestli se teď plácáš po ramenou, cos to vymyslel, tak si to přečti ještě jednou.
Hovadina na entou.

aliendrone

ANO! A nejen to¨- pravda a láska zvítězí, tak si dej bacha, abys nebyl mezi poraženými! ;) :D :D

led

Položiť otázku na toto heslo (zmenené), ktoré v súčasnosti je už neplatné, chce istú zvátenosť mysle.
Na otázky tohto typu odpovedať vážne, chce silné nervy a takzvaný „aliendronovský hu­mor“

Kryšpín

Možná už Sovětský svaz není

autacek

Se Sovětským svazem, přišla bída na zem.

aliendrone

led>>>

Náhodou, humor nejkrásnějšího, nejskvělejšího, nej atd. aliendrona je BEST! Velice oblíbený hlavně u žen, nezřídka sklízím i potlesk! (na tvář) ;) :D :D

michalds

quentos: Tobě někdo ubližuje?