ABC123

Satelitní přijímač – problém s kartou.

Mám satelitní přijímač, v němž jsem měl TT kartu (Skylink) a nyní jsem si pořídil UPC kartu. Technik mi řekl, že můj přijímač kartu UPC nepřijme, a tak mi doporučil koupit nový satelitní přijímač v jakémkoli elektru. Byl jsem v tedy elektru, tam mi řekli, že jejich nabízené satelitní přijímače nepřijímají UPC karty a řekli mi, ať si koupím satelitní přijímač od UPC. To se mi ale nechce, protože je drahý.

To to opravdu jinak nejde? To musí každý, kdo přejde od jiného poskytovatele satelitních služeb, koupit jejich satelitní přijímač? Není žádný satelitní přijímač, který přijímá všechny satelitní společnosti, i UPC?

Děkuji mockrát.

Odpovědi
Michal Kole

Zde je situace jako u mobilů, že jsou přímače, kvůli tržbám satelitních operátorů vzájemně blokované.

UPC se staví do role „značkového“ operátora pro lidi co vyžadují kvalitnější a profesionálnější služby než „lidovější“ Skylink nebo CSlink.

mosoj

Normálně by to vyřešilo dokoupení CA dekodovacího modulu. Zeptejte se na UPC zda vám CA dekódovací modul prodají. Jak je ale znám budou chtít aby jste si koupil nový přijímač ( pokud ho nepronajímají ).

Jenom upozorňuji když už měníte dekódovací kartu. Je třeba aby uměla Kryptoworks irdeto HD !!!! Jinak budete co nevidět kupovat znoovu !!! Skylink i CS link již provádí výměny.