verka

Od pondělí mi nejde nova, prima a další programy, musím volat technika nebo znovu ladit?

Zkoušela jsem vyhledávat podle rad na netu, ale hlásí to žádný signál.Jde mi Čt1, 2, prima love, zoom…

Nejlepší odpověď
Funna

opět ideální dotaz, na který nejde odpovědět, protože chybí informace…
ono je HODNĚ podstatné, jak tu televizi „chytáš“…anténa, satelit, kabelovka atd…

Další odpovědi
Hlada

Než jste s tím začala cokoli dělat, tak bylo především na místě zjistit, jestli vysílač vysílá. Do odkazu jsem dal stránky s informacemi. Zavolejte na dispečink a zeptejte se, proč vám nejde multiplex 2. Protože vám jdou ostatní programy, tak bych v zařízení chybu nehledal. Na konkrétní odpověď to chce víc informací o místě a způsobu příjmu.

Zdroj: http://www.di­gitalnitelevi­ze.cz/informa­ce/dvb-t/vysilaci-sit-2.html

anonym

  1. Zkusit kabely, zda se neuvolnily. Domáčknout vstupy. (takto mi blbnul zvuk)
  2. Možný výpadek
  3. Pokud je placeno, uhradit.
  4. Reset (viz badisko, bedy)
  5. Zkusit naladit znova
  6. Zbývá technik, bud po telefonu (občas to dělám – zdarma) nebo přijede – stojí to prachy.
  7. Odešel setbox

badisko

nejspis mate set-top box …ze ? nejdriv jste ho mela tak na 10 min vytahnout ze zasuvky … …:D povolejte toho technika …jeste to skuzte restartovat …
Doplňuji:
zkuste …;D

Bedy

Vám tedy nejdou naladit programy z multiplexu 2 (multiplex = balíček programů) – navrhuju trošku pootočit anténou (ideálně směrem k vysílači) a spustit nové ladění (DVB-T).

A6 potom volejte technika.

charliesheep

Na set top boxu lze naladit dostupné programy na jiném kanálu,pokud nelze ani to,může se jednat o výpadek na příjímači na domě.

annas

Mám stejný problém – přes skylink. Včera ráno všechny programy šly, večer už jen ČT1, 2, STV 1 a 2.

Volala jsem technikovi, jenže je na dovolené. Třeba nám někdo poradí..

annas

Už jsem na to přišla. Skončila mně platnost karty. Takže musím koupit novou.

verka

Já kartu nemám. V televizi hlásili, že si máme naladit Barrandov, že od 24.je na jiném,,kanálu"nebo vysílači. Že je to jednoduché, ale mně to nejde, teda nevím, jestli to dělám správně. Tak jsem si myslela, že má někdo podobný problém a napíše ať pohnu anténou, vždyť tak se to vždycky ladívávalo…táta na střeše a my jsme křičeli dobrý, teď lepší…

Funna

🙂…jak jednoduché…

verka

v jedné diskuzi je 15 tisíc hledajících odpověď proč nejde vysílací síť 2, tak to asi není televizí. Od 24. 6. proběhla změna kanálu, jen to jednoduše neumíme naladit.

annas

Ale zřejmě je i nějaká další porucha. Vložila jsem novou kartu, ale stále programy nejdou. Telefonovala jsem, prý mám mít strpení … u vás je to možná jinak, nerozumím tomu. O Barrandově jsem četla .. také vzpomínáním, když u nastavení antény museli být dva .. 🙂

verka

Vysílací síť 2 je na jiném kanálu – na 38, problém mají všude na východě. Stačí prý přeladit, a to mi nejde uložit, pořád se mi vrací kanál 61.