Avatar uživatele
verka

Od pondělí mi nejde nova, prima a další programy, musím volat technika nebo znovu ladit?

Zkoušela jsem vyhledávat podle rad na netu, ale hlásí to žádný signál.Jde mi Čt1, 2, prima love, zoom…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3953 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Funna

Odpoveď byla označena jako užitečná

opět ideální dotaz, na který nejde odpovědět, protože chybí informace…
ono je HODNĚ podstatné, jak tu televizi „chytáš“…anténa, satelit, kabelovka atd…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Hlada Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Odpoveď byla označena jako užitečná

Než jste s tím začala cokoli dělat, tak bylo především na místě zjistit, jestli vysílač vysílá. Do odkazu jsem dal stránky s informacemi. Zavolejte na dispečink a zeptejte se, proč vám nejde multiplex 2. Protože vám jdou ostatní programy, tak bych v zařízení chybu nehledal. Na konkrétní odpověď to chce víc informací o místě a způsobu příjmu.

Zdroj: http://www.di­gitalnitelevi­ze.cz/informa­ce/dvb-t/vysilaci-sit-2.html

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?verka Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

  1. Zkusit kabely, zda se neuvolnily. Domáčknout vstupy. (takto mi blbnul zvuk)
  2. Možný výpadek
  3. Pokud je placeno, uhradit.
  4. Reset (viz badisko, bedy)
  5. Zkusit naladit znova
  6. Zbývá technik, bud po telefonu (občas to dělám – zdarma) nebo přijede – stojí to prachy.
  7. Odešel setbox

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

nejspis mate set-top box …ze ? nejdriv jste ho mela tak na 10 min vytahnout ze zasuvky … …:D povolejte toho technika …jeste to skuzte restartovat …
Doplňuji:
zkuste …;D

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Vám tedy nejdou naladit programy z multiplexu 2 (multiplex = balíček programů) – navrhuju trošku pootočit anténou (ideálně směrem k vysílači) a spustit nové ladění (DVB-T).

A6 potom volejte technika.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
charliesheep

Na set top boxu lze naladit dostupné programy na jiném kanálu,pokud nelze ani to,může se jednat o výpadek na příjímači na domě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Mám stejný problém – přes skylink. Včera ráno všechny programy šly, večer už jen ČT1, 2, STV 1 a 2.

Volala jsem technikovi, jenže je na dovolené. Třeba nám někdo poradí..

před 3953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Už jsem na to přišla. Skončila mně platnost karty. Takže musím koupit novou.

před 3953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
verka

Já kartu nemám. V televizi hlásili, že si máme naladit Barrandov, že od 24.je na jiném,,kanálu"nebo vysílači. Že je to jednoduché, ale mně to nejde, teda nevím, jestli to dělám správně. Tak jsem si myslela, že má někdo podobný problém a napíše ať pohnu anténou, vždyť tak se to vždycky ladívávalo…táta na střeše a my jsme křičeli dobrý, teď lepší…

před 3953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Funna

🙂…jak jednoduché…

před 3953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
verka

v jedné diskuzi je 15 tisíc hledajících odpověď proč nejde vysílací síť 2, tak to asi není televizí. Od 24. 6. proběhla změna kanálu, jen to jednoduše neumíme naladit.

před 3953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ale zřejmě je i nějaká další porucha. Vložila jsem novou kartu, ale stále programy nejdou. Telefonovala jsem, prý mám mít strpení … u vás je to možná jinak, nerozumím tomu. O Barrandově jsem četla .. také vzpomínáním, když u nastavení antény museli být dva .. 🙂

před 3953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
verka

Vysílací síť 2 je na jiném kanálu – na 38, problém mají všude na východě. Stačí prý přeladit, a to mi nejde uložit, pořád se mi vrací kanál 61.

před 3952 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek