Sandra

Šampony a silikony

Které značky šamponů na vlasy neobsahují silikony?

Nejlepší odpověď
Lencis

No tak to je dost složitá otázka, musíte sledovat složení.

Seznam silikonů, i sloučenin:

1.rozpustné ve vodě :
Trideceth-12, Dimethicone Copolyo, Dimethicone copolyol/HWP, Hydroxypropyl, Polysiloxane, Lauryl methicone copolyol
2.částečně rozpustné:
Amodimethicone, Behenoxy Dimethicone, Stearoxy Dimethicone
3.nerozpustné:
Cetearyl methicone, Cetyl Dimethicone, Cyclomethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethiconol, Stearyl Dimethicone, Trimethylsily­lamodimethico­ne

Jistota je jedině u čistě přírodních šamponů a profesionálních kůr z kadeřnictví.

Další odpovědi
Dandi

Podívej se na stránky www.hemel.cz. Jsou to čistě přírodní výrobky všechno…

alenka901

Nivea, Realle z DMka, Balea, Alverde

jistota je u čistě přírodních šamponů a profesionálních z kadeřnictví.

s.dadulka

fruktis je bez silikonu a je dobry a neni drahy

Attack-design

hdshouder

Carolin

Další hlas pro Fructis od Garnier.