maruš

Samozásobovací krmítka.

Nemáte někdo,prosím,tip nebo návod na samozásobovací krmítko pro ptáčky? V zimě totiž nejezdíme na chatu a chtěla bych udělat zásobu.

Odpovědi
Klára K.

Třeba zkus vzít PET lahvi a naplnit ji zrním, a tu potom zvenku připevnit (vzhůru nohama, ve víčku udělat díru tak, aby skrz ní mohlo jít zrní, ale ne v moc velkém množství) ke krmítku, tak, aby se z ní mohlo do krmítka samo sypat zrní. Když se krmítko vyprázdní, a zrní z flašky nebude mít žádnou zábranu, tak se zase samo dosypá. Tradá!