Pokročilý

Samovolné vypínání notebooku během práce?

Dobrý den,mám dotaz na můj notebook Acer Aspire 5732 Z .Mám ho od vánoc a pracuju na něm cca 5-6 hodin denněa behěm práce se mi samovolně vypíná.Ptám se čím to je,děkuji všem za rady
Doplňuji:
Dobrý den,mám dotaz na můj notebook Acer Aspire 5732 Z .Mám ho od vánoc a pracuju na něm cca 5-6 hodin denněa behěm práce se mi samovolně vypíná.mojí známí,říkají že notebooku u značky Acer jsou často spojeny s výrobními vadami apod.Ptám se čím to je,děkuji všem za rady

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

pravděpodobně vadná baterie nebo její kontakt, každopádně by to mohl být dobrý důvod k reklamaci, pokud po opětovném zapnutí systém znovu několik minut nabíhá a k vypnutí došlo náhle bez obvyklé viditelné přípravy systému na vypnutí.

Tedy reklamuj pokud jeste muzes. Příčin může být mnoho počínaje nejakou nestastnou ulohou v systemu, kterou sis tam omylem zanesl a ktera kvuli sve chybe nadmerne vytezuje cpu a prehriva pocitac - muze se to stat, aplikace maji ruzne kvality a mnohe jsou velmi nekvalitni a chybove (vedle toho i klasicke 3d hry moou mit stejny efekt a prehrivat pro zmenu gpu) a konce obvyklymi hardwarovymi chybami jako je vadny kontakt baterie/napajeciho zdroje apod.

Další odpovědi:

Pokročilý

U těchto nootebuků se může jednat pouze o nastavení provozu.
Na ikonu baterie pravým/možnost napájení/hartware a zvuk/možnosti napájení....
Možná máte jen nastaveno,po jakédobě se má sám uvest do určitého režimu(spánku,vypnutí).Stačí jen upravyt podle vašich požadavků a napájení.(síť,baterie).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.