Rico

Samovolné vypínání notebooku během práce?

Dobrý den,mám dotaz na můj notebook Acer Aspire 5732 Z .Mám ho od vánoc a pracuju na něm cca 5–6 hodin denněa behěm práce se mi samovolně vypíná.Ptám se čím to je,děkuji všem za rady
Doplňuji:
Dobrý den,mám dotaz na můj notebook Acer Aspire 5732 Z .Mám ho od vánoc a pracuju na něm cca 5–6 hodin denněa behěm práce se mi samovolně vypíná.mojí známí,říkají že notebooku u značky Acer jsou často spojeny s výrobními vadami apod.Ptám se čím to je,děkuji všem za rady

Nejlepší odpověď
anonym

pravděpodobně vadná baterie nebo její kontakt, každopádně by to mohl být dobrý důvod k reklamaci, pokud po opětovném zapnutí systém znovu několik minut nabíhá a k vypnutí došlo náhle bez obvyklé viditelné přípravy systému na vypnutí.

Tedy reklamuj pokud jeste muzes. Příčin může být mnoho počínaje nejakou nestastnou ulohou v systemu, kterou sis tam omylem zanesl a ktera kvuli sve chybe nadmerne vytezuje cpu a prehriva pocitac – muze se to stat, aplikace maji ruzne kvality a mnohe jsou velmi nekvalitni a chybove (vedle toho i klasicke 3d hry moou mit stejny efekt a prehrivat pro zmenu gpu) a konce obvyklymi hardwarovymi chybami jako je vadny kontakt baterie/napajeciho zdroje apod.

Další odpovědi
NickD

U těchto nootebuků se může jednat pouze o nastavení provozu.
Na ikonu baterie pravým/možnost napájení/hartware a zvuk/možnosti napájení…
Možná máte jen nastaveno,po jakédobě se má sám uvest do určitého režimu(spánku,vyp­nutí).Stačí jen upravyt podle vašich požadavků a napájení.(síť,ba­terie).