Avatar uživatele
Rico

Samovolné vypínání notebooku během práce?

Dobrý den,mám dotaz na můj notebook Acer Aspire 5732 Z .Mám ho od vánoc a pracuju na něm cca 5–6 hodin denněa behěm práce se mi samovolně vypíná.Ptám se čím to je,děkuji všem za rady
Doplňuji:
Dobrý den,mám dotaz na můj notebook Acer Aspire 5732 Z .Mám ho od vánoc a pracuju na něm cca 5–6 hodin denněa behěm práce se mi samovolně vypíná.mojí známí,říkají že notebooku u značky Acer jsou často spojeny s výrobními vadami apod.Ptám se čím to je,děkuji všem za rady

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Rico

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 5109 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

pravděpodobně vadná baterie nebo její kontakt, každopádně by to mohl být dobrý důvod k reklamaci, pokud po opětovném zapnutí systém znovu několik minut nabíhá a k vypnutí došlo náhle bez obvyklé viditelné přípravy systému na vypnutí.

Tedy reklamuj pokud jeste muzes. Příčin může být mnoho počínaje nejakou nestastnou ulohou v systemu, kterou sis tam omylem zanesl a ktera kvuli sve chybe nadmerne vytezuje cpu a prehriva pocitac – muze se to stat, aplikace maji ruzne kvality a mnohe jsou velmi nekvalitni a chybove (vedle toho i klasicke 3d hry moou mit stejny efekt a prehrivat pro zmenu gpu) a konce obvyklymi hardwarovymi chybami jako je vadny kontakt baterie/napajeciho zdroje apod.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
NickD

U těchto nootebuků se může jednat pouze o nastavení provozu.
Na ikonu baterie pravým/možnost napájení/hartware a zvuk/možnosti napájení…
Možná máte jen nastaveno,po jakédobě se má sám uvest do určitého režimu(spánku,vyp­nutí).Stačí jen upravyt podle vašich požadavků a napájení.(síť,ba­terie).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek