S jakou školou budu mít lepší zaměstnání?

Obchodka x Zdravka

Odpovědi:

Zlatý

Nedá se takto určit. Záleží jen na tom, jaké zaměstnání se ti podaří najít.

Pokročilý

Zřejmě to bude znít pesimisticky, ale bez vysoké školy nebueš mít dobré zaměstnání ani s jednou. Ze "zdrávky" budeš pouze zdravotní asistent a aby jsi byla ta "zdraotní sestra" musíš mít bakalářský titul. A obchodní akademie...hlásí se strašně moc lidí a též je strašně moc absolventů, málo kdo se chytí jako například účetní, většina jich "pípá na kase v Globusu":-). Je to na tobě, ale vysoká škola tě zřejmě nemine.:-)

Zlatý

Já bych si určitě vybrala školu podle toho co mě baví a zajímá a co bych chtěla v budoucnosti dělat, než tu "s lepším zaměstnáním". :-)

Pokročilý

Na obchodkách je strašně moc lidí. Všichni jsou finanční poradci, ekonomové... vidí prachy. Ne všichni, samozřejmě! ;) Zdrav. sestry byly, jsou a budou žádané a nedostatkové zboží. A lidi budou nemocní pořád. Ne-li čím dál víc...
Otázkou taky je, jestli chceš bejt ,,hadr doktorů" (je to nemocnice od nemocnice, neber to doslovně) a pracovat s lidmi nebo chceš pracovat v kanceláři, na úřadech a mezi lidmi zdravými... (pravda - o duševním zdraví šéfů občas pochyby jsou)
Volila bych zdrávku - toť můj názor ;)

Bronzový

A kraj? To je to nejdůležitější.

Diskuze k otázce

Zlatý

mojitek

zdrávka : naše zdravotnictví-chudoba,platy mizerný.
OA : můžeš dělat prakticky cokoliv- jdi do toho

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2416
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.