Pokročilý

S čím se uspokojíte ? - Ženy

Chtěl bych znát váš názor. Jaký vám vyhovuje, jaký je podle vás průměr z pohledu ženy a zastáváte názor že i s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo ? A jaký máte názor zas na větší, je lepší než kdyby byl průměrný nebo jaký upřednostnujete vy ? Nemusíte psát délku...(ale klidně můžete):D Snad se tady nikdo neurazí že to sem dávám, podle mě je to přirozený o tom mluvit. Klidně se rozepište...:D
Doplňuji:
Zajímavý...:) A Anuket máš částečně pravdu, ale ne všichni chlapi jsou na prsa, některý jsou na zadky atak a na velikosti jim nezáleží...Já jsem třeba horňák, takže pro mě je velikost důležitá, neřikám že potřebuju pětky, ale když tam prostě ženská nic nemá tak se moc nevzrušim...:/

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Na velikost nehraju, o centimetry mi nejde, ale ráda chlapa opravdu cítím. Kdyby ve mě "plaval" a já o tom ani nevěděla, no tak to potěš koště. No co si budeme povídat, že na velikosti nezáleží je stejně jako když chlap řekne ženské, že mu je opravdu jedno, jak má velká prsa - a to je také blbost, jako chlap to určitě uznáš. Mezi jedničkama a čtverkama je rozdíl a něco se musí líbit, byť jen o chlup, více. :-)
Doplňuji:
Milá pizlicko, s Deli rovněž souhlasím. Ale proč mám být automaticky muž? Chceš snad říct, že muži nezáleží na prsou? Ptala ses partnera někdy na to, jaké bradavky se mu líbí více, méně, jakou velikost upřednostňuje? Dá se to celkem dobře srovnávat. Muž má stejně jako žena nějaké nároky a to si my, ženy, musíme připustit. Nebuď tak nekompromisní a akceptuj i cizí názory. Co člověk, to jiný názor. Žádný názor není špatný. Špatné je jen to, když ho zavrhneš a ani se nad ním nezamyslíš.

Další odpovědi:

Zlatý

Ahoj. Za mne - nezáleží na velikosti, síle, délce, tvaru ani na délce výdrže. Pro mne je nejdůležitější vynalézavost a hravost partnera, jeho vnímavost k mým potřebám, to, že si se mnou o tom povídá - a pak mi plní sny. Nejde si sobecky za svým uspokojením, ale reaguje na to, co mi při sexu vidí v očích. Po čem toužím, co se mi líbí, co třeba zrovna nechci....
A když už mámíš ty rozměry - není vždy to největší nejlepší. Ženy jsou taky uzpůsobeny různě. A z vlastní zkušenosti vím, že co vypadá jak sen mnohých dam, může být původcem nepříjemných bolestí v podbřišku klidně další dva dny.
A ještě jedna informace - pro ženu není rozhodující, zda má dotyčný v kalhotech dvanáct, patnáct nebo osmnáct centimetrů, ale zda je v jeho očích, gestech, postoji - sebedůvěra, mužnost, víra v sebe. Není nic horšího než nejistý muž.

Bronzový

anuket,pises kraviny.jsi muz,ze mluvis za muze?muzi v tomto ohledu nelzou.ne vsem se velka prsa libi.a plati to i naopak.plne souhlasim s nazorem Deli.

Diskuze k otázce

Pokročilý

Anuket

Btw. Ještě k pizlicce - psala jsem, že žena musí mít velká prsa? Psala jsem, že na velikosti záleží, ale nepsala jsem, že žádoucí jsou pouze čtverky a výše. I jedničky jsou velikost. ;-)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.