jirka21kufr

Rychlovarná konvice v záruce spadla na zem. Je možná výměna?

Dobrý den,
spadla nám na zem nová konvice. Rozbila se. Konvice byla v záruce.
Je možné v tomto případě reklamovat (požadovat výměnu zboží)? Máme stvrzenku od nákupu.
Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
autacek

Pokud spadla z důvodu například špatně přinýtovaného ucha, tak pochopitelně reklamovat lze. Pokud spadla protože jsi gramla a bylo to způsobeno tvou vinou, nikoli vinou výrobce, tak nelze.

Další odpovědi
Drap

Reklamovat můžeš kdykoli. V takovémto případě ti nikdo reklamaci neuzná, pokud to nebylo způsobeno technickou závadou. V tomto případě by bylo možno pouze reklamovat gramlavé ruce, a aby to uznali, tak nepomůže ani stvrzenka od nákupu.

Mc Merkurion

… co chceš reklamovat ??? … záruka je na konev, ne na tvoji „šikovnost“ …

elkon

Nemůžeš reklamovat něco, co jsi sám rozbil.

Adelka123456

Vážně chceš reklamovat něco, co sám rozbiješ?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.