Pokročilý

Rybaříte někdo? Líbí se vám tento sport ?

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli chodíte na ryby a chytáte candáty protože by mě zajímalo jak na tom jste mě osobně zabral jeden maličký a od té doby ni ... chodím na přehradu - ten maličký zabral v půlce 10 měsíce a ani ťuk jste na tom podobně ?
Doplňuji:
Vy kteří říkáte že je to týrání ryb jste to asi ještě neviděli že ano ? Dnes existuje totiž rybaření pod názvem chyť a pusť což znamená že se lidé snaží rybě zbůsobit co nejmenší zranění a ještě ji pustí do vody takovýmto způsobem se však chytají pouze trofejní kusy ryb ....... rybář který rybu chytí s ní nezachází špatně .... je to jako když zabijete prase nebo krávu to vám nevadí když si na ní pochutnáváte co ? na knedlu zelu vepřu ?????? je to prostě o tom v přírodě vítězí silnější každý potřebuje žít ..... a navíc jste paní a pane chytří ještě asi neviděli masový lov velryb a delfínů v japonsku co ????? JÁ SE NEPTÁM NĚJAKEJCH OCHRÁNCŮ ZVÍŘAT JÁ SE TU BAVÍM POUZE S RYBÁŘI PROSÍM UŽ MI TO TU NEPIŠTE !!§

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

I když je rybařina mezi sporty,tak já si chodím k vodě odpočinout,pokochat se přírodou a sem tam chytit nějakou tu "mřenku",a něco vyfotit.Většinou jezdíme na Vltavu,Lipno,sem tam nějaký rybník.A letošní nej....,kapr 68cm,pstruh 35cm,candát 0.Dost cejnů,celkově žádná sláva,ale u vody vždy paráda. :-)))
Doplňuji:
S doplněním otázky naprosto souhlasím.

Další odpovědi:

Zlatý

Už nechytám, kdysi jsem chodíval pravidelně. Moc se mi to líbilo, specializoval jsem se na pstruhy. Většinou jsem za sezonu nevynechal ani jednu docházku. Candáta jsem chytil jednou a asi omylem

Zlatý

Já myslím, že je to týrání té ryby.

Zlatý

Dříve jsem hodně rybařil,ted už ne protože nemám čas kvůli zaměstnání.Tento rok jsem si koupil celosvazovou povolenku a ani jednou jsem nebyl na rybách.:-( Takové blbce jako já má rybářský svaz rád - zaplatí a nechytá.:-D

Pokročilý

Jak krásný sport. Není nad to když člověk může potýrat živočicha který se nemůže bránit a potom si ještě užívat té úžasné chuti mrtvého zvířete.
Achjo, vypadá to že někteří moji odpověď nepochopili a ještě ji považují za ironickou, co?
Není třeba se ospravedlňovat. Vypadá to na ztrátu hrdosti či co, ospravedlňovat se nad takovouto banalitou.

Zlatý

Tom004 souhlasím.
Lamička souhlasím i s tebou.
Ochránci ok ale nepřehánět....

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.