mrblackwell

Rozvodový řemen a kladky u Renault Thalia benzín 1,2 16v, 55KW

Kdy jste si nechali měnit rozvodový řemen a napínací kladku u Reanult thalia ? V SK píši 5 let a nebo 120 tisíc km.Já mám thalií 6 1/2 ruku a najeto 70 tisíc.V servisu mě řekli,že ale zatím nemusím spěchat s výměnou.
Dík za tipy

Odpovědi
Ar

Jak jsem pal na jiných stránkách, Vyměnit a změnit servis kde jsou odborníci.

honza19hk

Rozvoďák je lepší vyměnit dřív než je psáno,když praskne je pozdě,pak se ti potkají ventily a půlka motoru je v pr…

knedlik123

kazdopadne tech 120 000 km dodrzet, to je ale ve srovnani s jinymi auty dobre, -tam se musi menit po 70 az 90 tis. km