Bronzový

Rozumíte ženám? Máte na ně nějaký "trik"?

Otázka asi spíš pro muže.. :o) Rozumíte jim? A když se na Vás například zlobí, nebo jsou smutné, máte fígl, jak to dát do pořádku??? :o)
Doplňuji:
Butani, ptám se, protože jsem taky spíš "chlap"... Nikdy jsem neměla kamarádku, protože mě ty "kecy" o jejich "starostech" lezou krkem... Miluju auta, motory, moderní techniku atd... Obor mám Silnoproudařinu, takže s holkama si většinou opravdu nemám co říct...
Ta otázka mě taky napadla proto, že ten můj chlap mě zná, až mi to leze krkem. Vždycky přesně ví, co má říct... A když se začnu chovat, jako ženská - hysterie atd, ví, jak mě uklidnit, abych se zase vrátila na zem.. :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Podle mého názoru ženě není možné rozumět, protože ženská mysl je založena z větší části na pocitech, než na rozumu.

Např. moje baba je po duševní stránce ze tří čtvrtin chlap, ale tu jednu čtvrtinu bych mnohdy nejradši vystřelil na měsíc.
Doplňuji:
Tak to ti blahopřeji, a tvému příteli dvakrát. Jemu dokonce i závidím - mít doma chlapa v ženském těle, který má dokonce ještě navíc ve velké oblibě sex, jak jsem pochopil z tvých odpovědí, tak to bych se asi štěstím zbláznil.

Další odpovědi:

Zlatý

Zlí jazykové tvrdí, že žena v podstatě nikdy neví, co chce a nepřestane dokud to nedostane. Ženská logika je často podřízena vjemům jakož pocitům a emocem a bývá většinou na hony vzdálena té mužské. Proto ženám asi opravu nelze porozumět, ovšem k tomu aby námi byly bezmezně zbožňovány nejspíše rozum ani není zapotřebí.

Zlatý

O.Wilde to vyjádřil jasně,"ženy jsou k tomu,abychom je milovali a ne abychom je chápali".Tak se toho držím,a je.:)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.