Zvědavý

Rozepsal někdy někde Arnold Schwarzennegger svůj tréninkový plán na každou část těla ??

Nějaký přeci mít musel. Každý kulturista ho měl a má.
víte jako :

  1. den : to a to…
  2. den : to a to…

3.
5.
7......

Doplňuji:
A to všechno co zde píšeš je v té knize skutečně popsané ??? A kde bych ji sehnal ??

Nejlepší odpověď
Karelcz

Jistě: Arnold Schwarzenegger – Moderni encyklopedie kulturistiky. Tam je vše. Je to skutečně encyklopedie a mimo jiné, tam píše i jak cvičil. Nicméně tam také píše, že jeho plán není vhodný pro většinu lidí.

On má skvělé tělo od narození a také věnoval mnoho času, jídlu, cvičení a spánku. Tohle si většina lidí, kteří pracují nemůže dovolit.

Ale je to skvělá kniha. Skutečně propracovaná.

Další odpovědi
Mimozemšťan

to ti nepovim, hlavni je ale solarko, to je nejlepsi

# SchwarzeNeger, cau