Janilivi

Trpí má kamarádka rozdvojením osobnosti?

Moje nejlepší kamarádka má asi nějakou nemoc. Poprvé se jí to stalo včera. Je na všechny okolo sebe ošklivá a potom najednou je zase normální. Akorát si nepamatuje, že byla na někoho ošklivá. Hledala jsem všude na internetu, ale na nic nemůžu přijít. Jediné, co mě napadlo, je rozdvojená osobnost. Ale vůbec nevim. Prosím o pomoc. Rodičům to říct nechce. Vím to jen já a slíbila jsem jí, že to nikomu neřeknu. Bojím se o ni. Moc děkuji za všechny komentáře

Odpovědi
gecco

Neblbni, to je puberta…
😉

Šidlo

eh, hlavne nezačnite robiť paniku vy

je možné, že kamoška bola len veľmi vystresovaná, vybuchla a potom na výbuch zabudla…to sa stáva

začnite to riešiť, ak sa to zopakuje, alebo ak sa bude chovať odlišne

najhoršie je vždy ak niekto robí
veci bez dôvodu…ani ich nevie vysvetliť
nebezpečné veci
zbytočné veci…

mohla by piť alebo brať drogy či lieky?

anonym

Tak kamarádce doporučte, ať rozvíjí i nadále svůj intelekt a ducha a, že je na dobré cestě k osvícení, já mám v sobě dobrých 40 démonů…