ja123

rizenipod vlivem alkoholu

řidil sem pod vlivem alkohovlu adostal sem podmineni trest 9mesicu na skušebni dobu na 4 roky

Nejlepší odpověď
quentos

hm, to máte blbý, a co my s tím?

Další odpovědi
Capik166

Dobře ti tak.

terry

A ptáš se na co? Nebo cceš vědět, kde jsi udělal pravopisné chyby?

venkovan

To máš dobrý – celkem dobrá odvykačka. Buď rád, že jsi tenkrát nic nenaboural nebo dokonce nikoho nezranil. To by bylo podstatně horší.
Čtyři roky – to je jedno volební období poslanců. Tak až teď půjdeš volit do parlamentu, tak jsi zhruba v půlce