Ribomunyl – zkusenosti – nemoc?

Dobrý den, potrebovala bych poradit s Ribomunylem. Dostala jsem ho na imunitu, ale ucinek je opacny.
Dnes jsem dobrala treti davku ctyr tabletek a mam po nich teploty. Zjistila jsem, ze je to stejny prubeh jako u predeslych davek, jen jsem to nepricitala k Ribomunylu.
Myslela jsem si, ze mam chripku, doktorka chripku potvrdila ! Ale chripka se projevila po dobrani prvnich 4 tabletek, trvala cca 5 dni, potom klesly teploty, ja uz brala dalsi davku Ribomunylu a po dobrani znovu teploty a jakoby vracena chripka. Ted to same.. Takze vzdy po Ribomunylu mam vysoke teploty, kasel, rymu.. Mate podobne zkusenosti ? nebo kladne vysledky ? Nevim jestli ho dale brat nebo vysadit, dr. ma prave dovolenou..

Odpovědi
hanulka11

Možná ,když se začtete tady tak si sama vyvodíte závěr zda v této „léčbě“ pokračovat

http://www.ro­dina.cz/nazor14251269­.htm