Avatar uživatele
qwert7

Co znamená, když číšník po zaplacení zaklepe na stůl?

Dobrý den,
mám otázku z oblasti restaurantství.
Dnes večer jsem navštívil restauraci, kde po zaplacení číšník zaklepal na stůl. Poté toto provedl ještě jednou. Prosím o radu, co to znamená.
Děkuji

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 1573 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
yuko

Nejspis se dozadoval spropitneho. Jak si to mohl ale mohl dovolit, to nevim.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Nemôže vám predsa povedať, najedli ste sa, zaplatili a teraz uvoľnite stôl. Súčasne oznamuje uvoľnený stôl.
Akustické znamenia zaklopaním na stôl, gongom, zvončekom, upozorňujú hosti na voľný stôl, ale aj personál na výmenu prestierania na voľnom stole. Ticho, bez veľkého kriku. Hlavný čašník predsa nebude prestierať.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

A otázku máš kde? 1. Otázka patří do pole pro otázku, 2. zakončuje se otazníkem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
agentpv

A pokud dostal dýžko, tak to mohlo být poděkování. V jedné hospodě v Barceloně, pokud jsi nechal dýžko, tak paní zazvonila na malý závěsný zvonek nad výčepem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bobek 2

Rozhodně bych pana číšníka nepodezíral z ničeho nečestného. Asi je neurotik. Ale připomenulo mi to vtip:

Sedí dva policisté u stolu, když jeden na stůl zaklepe.První vstane se slovy: „Někdo klepe, jdu otevřít.” Druhý na to: „Já jsem klepal, já půjdu otevřít!”

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek