pavlos1113

restart mobilu sony xperia ars

Prosim dá se tento mobil restartovat?když zmáčknu dlouze vypínač tak tam to nevidím,je to někde jinde,dík
Doplňuji:
omluva,myslel jsem reset

Odpovědi
Bedy

Nepleťte si restart a reset mobilu. Restart se dělá jednoduše – vypnete telefon, vyndáte baterku, zasunete a mobil zapnete.
Reset se dělá buď tzv. trojhmatem jak tu někdo píše postup nebo ho lze přímo udělat v mobilu v nastavení – možnost obnovit tovární nastavení.

mikee.nikee

Nevím jestli to jde i u tohoto mobilu ale můžeš to zkusit, takže 1) vypni mobil 2) potom drž vypínač spolu s tlačítkem zeslabení zvuku dokud ti tam nevyjede takovy text a tam si potom vybereš co s tím chceš udělat vybíráš tlačítkama zvuku. Zkus to nezaručuji že to tak bude ale mělo by to jít ( mě to šlo ).