Výbor AO

Řešení úloh Astronomické olympiády

Milé řešitelky a řešitelé AO!
Upozorňujeme, že výbor AO diskuzní fóra tohoto typu průběžně monitoruje. Každý tazatel se položením otázky ze zadání aktuálního kola AO v diskuzním fóru na internetu vystavuje riziku, že jeho práce bude z hodnocení korespondenčního kola zcela vyřazena pro porušení bodu 6 části V statutu AO.

Přejeme všem poctivým řešitelům mnoho úspěchů při řešení úloh.

Výbor AO
Doplňuji:
Vážený výbore AO, upozorňuji Vás, že vkládání příspěvků tohoto typu (tedy nejedná se o otázky) je v rozporu s kodexem tohoto serveru. Prosím, abyste tento princip respektovali.

Administrator serveru Odpovedi.cz

Nejlepší odpověď
kapka

A máte to, olympionici! 😁

Další odpovědi
annas

Většina z nás neodpovidá na tyto otázky a přidává komentář. Výjímečně se najdou uživatelé, kteří jsou vedeni snahou pomoct a poskytnou odpověď.

Mně osobně stále opakující se soutěžní otázky, a to nejen z astronomické olympiády, vadí.

Terryle

Obávám se, že ti poctiví řešitelé si to tady nepřečtou…
Ale je moc dobře, že se podobná fóra snažíte monitorovat. Totéž by měli občas dělat i běžní učitelé, když zadají těžší úkol.