Bonaci

Reklamace – Alza, zajímalo by mě jestli můžu reklamovat zboží na pobočce?

Dobrý den, zajímalo by mě jestli můžu reklamovat zboží na pobočce.
A to tak, že bych jim ukázal zboží a zdělil závadu.
I když se o tom všude píše, nikde jsem nenašel nic konkrétního.
Děkuji.

Nejlepší odpověď
Hykam

Vezmi zboží s účtenkou, zajdi na jakoukoliv pobočku, řekni jim v čem je chyba a oni s tebou sepíšou reklamaci. Až bude opraveno, pošlou sms.
Jenom podotknu, že pokud je to do 14 dní od koupi, tak nereklamuj ale vracej.

Další odpovědi
mosoj

Reklamovat určitě můžeš. Nezapomeň že máš zcela určitě nárok i na finační náhradu nákladů které ti s reklamací vznikly. To jest zcela určitě na úhradu jízdného a to i autem, nebo předložíš jízdenky z dopravních prostředků.

Dnes jsem takto vracel zboží do Hornbachu, nikdo se nebránil zaplatit jízdné autem, jenom chtěli velký techničák k určení spotřeby. Ten jsem samozřejmě neměl a tak jsme se dohodli, že se zastavím až tam zase pojedu a jízdné doplatí. Peníze za zboží ale vrátili.

AlfaKolibřík

Pokud máš účtenku nákupu, pak by neměl být nikde problém a zboží by ti měli vyměnit/vrátit peníze.

Bonaci

AlfaKolibřík : A jaké požadavky musím splnit, aby zboží vyměnili ?

Hykam

Záleží, jak dlouho je od koupi.