pechrm

rad bych vedel kam se mam obratit na spolecne dluhy v manzelstvi

dobry den rad bych vedel jestli mi vyda soud formular na spolecne placeni dluhu spolecnosti cetelem za doby trvani manzelstvi doslo ke spolecnim dluhum a ex souhlasi se splacenim cetelemu tento dopis je pro mne záruka ze to bude splácet dekuji

Odpovědi
Hlada

Na to žádný formulář neexistuje. Sepište si dohodu o majetkovém vyrovnání a v ní tyto skutečnosti uveďte. Soud ji bude akceptovat.