jak zjistím komu a kolik dlužím,nerada bych to co na mne padlo z dob manželství,aby zůstalo na dětech

dost pozdě jsem zjistila za koho jsem vdaná a s dětma jsme trpěli manželovýma dluhama i když vše bylo moje,ale po požáru nezbyly důkazy vše zbylé bylo zabavováno jako společné ap.jsem rozvedená a ráda bych si vše dala do pořádku i v tomto směru děkuji všem za rady

Nejlepší odpověď
atriplex

Obraťte se zde: Tam evidují všechny dlužníky u velkých úvěrových společnostech a bank.

Zdroj: http://www.so­lus.cz/hlavni-stranka/

Další odpovědi
TJI

Dobrý den. Jak již bylo uvedeno v jedné odpovědi, které jsem četl, tak si nechat udělat výpis na manželovo rodné číslo – pokud to udělají – www.solus.cz. Jinak – manžela bych písemně a doporučeně vyzval, aby sdělil písemně všechny instituce, kde dluží peníze a jaké částky a dále bych ho vyzval, aby potřebné dokumenty sehnal on, tj. on si musí zařídit výpis na www.solus.cz. Pokud by nereagoval, podal bych na něho trestní oznámení pro trestný čin podvodu podle paragrafu 250 Trestního zákona – zadlužil se s úmyslem nesplácet. Policie veškeré dluhy na jeho rodné číslo vypátrá na 100 % a ještě bude mít, chlapec, problém 🙂 Rovnněž lze učinit dotaz na Exekutorskou komoru, která eviduje veškeré exekuce – výkony rozhodnutí a dotaz bych zaslal také na soud, kde se ten Váš dáreček zdržoval.