lilalola69

Pupínky pod očima…Co s tím?

Dobrý den. Je mi 15 a mám pod očima, na místě kde bývají kruhy takové malé bílé pupínky. Jsou opravdu hodně malý ale je jich tam hodně. Z dálky to vidět není ale zblízka jo. Zkoušela jsem už různý krémy ale nic nepomohlo. Nevíte co by to mohlo být? A když mi tady s tím nikdo neporadí mám si dojít na kožní? Děkuji

Odpovědi
marci1

Jedná se o milie. Již zodpovězená otázka na toto téma : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-zbavit-bilych-tukovych-pupinku-pod-ocima
🙂

gecco

Nezkoušej mastičky a nehledej rady na netu – odpovědět ti může jen dermatolog – po vyšetření…