Pokročilý

Půjde mi nainstalovat XP 2000, když budu měnit HDD?

Dobrý den, řeším dilema, zdali půjde v pohodě nainstalovat a registrovat XP 2000 Home. Mám ho v notebooku, jenže mi odešel HDD a zvažuji, zda koupit nový HDD, nebo rovnou celý nový noťas, jsem s XP maximálně spokojený, a pokud bych přešel na novější Windows, tak bych si jej musel koupit(mám origo XP), což se mi fakt nechce, tudíž se obracím na Vás znalé s prosbou o radu, jak bych měl svou situaci řešit. Jsem důchodce a důchod není žádný zázrak, takže to chci řešit co nejlevnější cestou. A v případě nového Windowsu bych musel někde sehnat i ovladače k tiskárně a scanneru, ty jsou totiž jen pro XP.
Díky za Vaše odpovědi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud máš instalačku WinXP, není v reinstalaci problém...
Shodou okolností jsem reinstal WinXP nedávno dělal a dokonce se ještě i stahují aktualizace.
;-)
Spíš budeš mít, možná, problém sehnat do notesu vhodný disk (zřejmě budeš potřebovat PATA)..

Další odpovědi:

Stříbrný

Mělo by to opravdu být bez větších problémů a souhlas se vším od gecca. Na ten scanner a tiskárnu už bys pravděpodobně ani ovladače nesehnal. Byl to i jeden z důvodů, proč i já jsem zrušil poměrně bezproblémové Sedmičky a vrátil se k XP, jinak bych musel vyhodit nebo věnovat bez problémů fungující scanner a jednu ze dvou tiskáren. Jen malinkou technickou na konec: XP 2000 neexistuje, existuje Windows (a Office) XP a 2000, zřejmě píšeš o Windows XP.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.