Pottato

Neznáte dobrou psycholožku ze Zlína, která přibírá nové „pacienty“?

Ahoj, sháním dobrou psycholožku ze Zlína, která nabírá nové případy, dejme tomu..díky za typy 🙂

Psycho.

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Když to teď čtu, taky bych to nepochopil

Odpovědi
Edison

Fajn. A na co se ptáš?

Kelt

Taky jsem nepochopil, zda hledáš psycholožku pro sebe a nebo zda hledáš nějaké případy, tedy určité lidi s nějakými problémy, pro tu psycholožku. A nemůže to být psycholog? A nemůže být třeba z Otrokovic, z Uherského Brodu, ze Vsetína? A když hledáš případy, přečti si někdy třeba Novinky. Někteří autoři by měli jít přímo na psychiatrické vyšetření.