vodník

psychika žen

Domnívám se,že ženy mají na rozdíl od mužů jinou psychiku v oblasti např.milování­.Nepovede-li se muži pohlavně uspokojit partnerku,jeho psychika tím utrpí podstatně více než kdyby to bylo obráceně.Je to pravda?

Nejlepší odpověď
quentos

jj; ženy jsou obecně vůbec psychicky líp. Nám byla dána leda větší fyzická síla, zato byla vykoupena množstvím daní (mimo psychiky taky horší imunita apod.)
Doplňuji:
*… jsou na tom…

Další odpovědi
BEAES

Muži mají jiný mozek oproti ženám :o)
http://www.you­tube.com/watch?v=SUm­CRrKYwBQ

Rufus

Psychiku žen v jakékoliv oblasti muž nikdy nepochopí, pro ženu je jediná věc, kterou se nikdy nedozví v životě a to je, že neví co je po smrti. U mužů tatáž neznalost plus najít jádro pudla v psychice ženy.

ten který je

Pro mnoho žen je také dosti velká potupa když muž ženu odmítne.S tím se ženy špatně vyrovnávají a bývají potom zlé.