Tíšek99

Neznáte nějaké noviny, či časopis, který by uvítal nějaké články, povídky, básně?

Neznáte nějaké noviny, či časopis, který by uvítal nějaké články, povídky, básně apod. od amatéra, který chce alespoň trochu zkušeností a „proslavit“ své jméno?

Nejlepší odpověď
anonym

Ne, neznám žádný časopis, e-zin…, který by hledal ´mladého nadějného´ „amatéra“, obvykle mají plné ruce práce s odháněním ´zkušených´ a ´beznadějných´…
Napiš ´pár´ článků z oblasti, které rozumíš. Napiš je srozumitelně pro cílovou skupinu.
A obešli jimi všechna periodika, na která ´narazíš´.
A nebo si založ blog.
Proslavit se není jednoduché (spíše naopak) a získání zkušeností si musíš ´zaplatit´.
😉

Další odpovědi
Domas6

Zkus zřeba regionální noviny

ponovotny

dneska své „plátky“ vydávají i mnohé obce a tam by se snad pro začátek dalo něco napsat a je pak i rychlá odezva na čtenost (nebo lépe čtivost)

KatkatkaW

Nechci být hnidopich, ale máš zřejmě trochu problémy s interpunkcí a to by nemuselo přijít vhod, chceš-li pořádně psát do novin :)