chip

Prý maji být od 1.7.2011 nějaké změny v podmínečném propuštění z věznic.Nevíte o tom někdo?

Nejlepší odpověď
Venka

Z dostupných zdrojů na netu, jedná se o vazby, jinak viz zdroj.Musíte pořád hledat a hledat.Novela bude umožňovat propuštění některých již uvězněných osob do domácího vězení,ale při současném stavu naší vlády je těžko odhadnout, jestli se někdy něco schválí!U některých tr.činů je možnost zažádat po jedné třetině ale to chce fakt dobrého právníka.

Zdroj: www.trestni.ri­zeni.com