arygnoc

první letní den?

nebo až zítra?
Doplňuji:

  • iv-

také tady budu až večer, teď jsem to jenom tak proletěl.

Jen jsem nevěděl, jestli už letos připadá jaro na 20. 6. nebo až v roku 2012 (http://heureka­.tym.sk/spres­ne.php?book=&do­taz=jar )

Odpovědi
hanulka11

Jak již psali v novinách první letní den letos vychází na úterý 21. června .

Už aby bylo teplo u nás dneska jen 11st.

anonym

Vy jste tu nonstop ? 🙂 Hezky den vsem a dostanu se sem az vecer , tak to tu ted jeste vsechno zkontroluji. !! 🙂 -iv-

Housenka1973

U nás také začíná zítra 21.6. (není to náhodou letní slunovrat????)…
Mimochodem, u nás je dneska „letních“ 12 stupňů, prší…a nám vyměňují okna…