Pokročilý

Prozpěvování ve vaně, sprše...?

zpíváte si? jestli ano-jakou písničku? u mě vede-Buty-letí vrána :-D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Tak to jste na tom jeste hodne dobre. To ja , kdyz uklizim , tak si pobrukuji melodii z Popelky. :-) -iv-

Další odpovědi:

Zlatý

Zpívám jedině doma, zavřu okna, čekám až sousedi odejdou do práce a pak to začne,,,to jsou árie,,,pěji jak slavice)po operaci hlasivek)DD,, no a repertoár podle nálady,,od dechovky, po rock,,,

Zlatý

nezpívám si.
mám se totiž rád, neriskuji, že když mne někdo uslyší, tak mne přizabije (platí to i pro sebevraždu).

Zlatý

Ano. zpívám si " Kdepak ty ptáčku hnízdo máš"!

Zlatý

Ve sprše si nezpívám, ve vaně spíš, většinou se ale cachtám spolu s dětmi - hlavně s tou menší, takže vládnou melodie typu "Kapitáne, kam s tou lodí..." případně doma vymyšlené "Cákáníčko, cákáníčko, cákání, špindíry od našich vrátek vyhání..." - to je pak zlitá celá koupelna.
Když už si jednou za měsíc vlezu do vany sama, často si i zhasnu a jen ležím a užívám si, že nemusím vůbec nic, ani mluvit, že nikdo nemluví na mne, že se nemusím ani dívat - mohla bych si všimnout třeba postříkaného zrcadla...
Když jsem čekala holky, při koupání se jsem bříšku zpívala nejčastěji Červenou řeku - a když se narodily, dokázala tato písnička ztišit jejich pláč :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.