Avatar uživatele
JakubJunior

Čo si o tom myslíte? Nenašiel by som tu normálnu ženskú, keď je moja priateľka protivná?

Dobrý deň , vopred sa ospravedlňujem za interpunkčné znamienka, ale píšem z mobilu

Moja priateľka je na mňa neustále hnusná, drzá, posiela ma do tmavých miest, atď. Dnes mi povedala aby som predal svoj byt, že ten jej si necháme a za predaný byt si postavíme domček…Tak som povedala, že nie a to bol oheň na streche… Hovorí, že jej nič nekúpim, ale to nie je pravda… Večere, výlety, atď. oblečenie jej nekupujem to si kupuje sama, ale platím väčšinu spoločných ùtrat. . Stále chce niečo robiť a podnikať, ale cuká sa keď má platiť… a mne to už lezie hrozne na nervy… každému z nás je 30… Ešte dodám nevarí (to zvyčajne niekam ideme, a to už ma tiež štve), hovorí, že nemá peniaze, ale na kaderníka za 1500 hej…
Včera bola zase hádka, som si už musel zobrať lieky na ukľudnenie, ale potom prišla a ťuťuňuňu, tak ja neviem…
Takže… Čo si o tom myslíte? Nenašiel by som tu normálnu ženskú? :))

Vložená otázka
Protivna priatelka

Zajímavá 0 před 2752 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Slecna 007

Nevím, zda tady najdeš přítelkyni Tohle není seznamka a já jsem pro tebe stará, ale podle toho, co popisuješ, tak bič a pryč.
Je náladová, nic moc nedělá, nemáte mnoho společných zájmů, ráda by utrácela, ale ne ze svého. Tak co s ní?
Hezkých holek, k tomu hodných, je jak kvítí. Nemáte děti, společné bydlení také ne a pokud si musíš brát léky na uklidnění, tak za to to nestojí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Momentálně se nacházíš v pekle. Ale i toto, v jednu chvíli, dříve, či později, tě přejde. Bůch s tebou. Haleluja!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Jistě sám cítíš, že současný stav není rovnocenné partnerství. Takže neváhej, bydlet kde máš, protivné přítelkyni sbal igelitku a rozluč se s ní, nejlépe napořád. Ona s tebou akorát manipuluje a to přece nemáš zapotřebí, nechat sebou orat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jack Black

To nemá cenu vůbec bych s ní neztrácel čas. Zbytečně utrácíš peníze za takovou krávu a jestli neumí ani vařit…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

Takovou posli tam, kde slunce nesviti a udelej to hned.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek