Proste to nechapu! :-/

Nekolik lidi uz mi reklo ze mam hezkou postavu a ze se hodim na modeling. Jenze kluci si me nevsimaji i tak… A osobne si myslim ze mam i hezky oblicej a vsechno. Cim to je? Chovam se dobre a mam hodne kamaradek. Proc se o me kluci tak nezajimaji i kdyz mam dobre chovani, hezkou postavu i oblicej? A myslite ze mam na to stat se modelkou? Kdyz mi to reklo asi 5 lidi?? Myslim si ze mam potrebny potencial…

Nejlepší odpověď
casey

Tezko rict, mela si pridat fotku, abychom to ohodnotili.
Nektere kluky muze fakt hezka holka trochu odradit, nebot si mysli, ze na ni mit nebudou, ale spise zalezi na tvem chovani ke klukum.

Další odpovědi
karel4

no skus seskamaradit s velitelem kluku (bosem)

Pájo

Sebehodnocení je těžká a ošemetná věc.