kamuska

prosím, pověděli by jste mi něco o............???

povrchu mravence lesního.. prosím z vlastní hlavy, děkuji♥
Doplňuji:
Dědo, já jsem to nepochopila, jak to myslíte? Nezlobte se, a děkuju♥

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Povrchem mravenec končí nebo začíná, podle pozorovatelovy pozice.
Doplňuji:
Mravenec není, blížím se k němu. I hle, narážím na jeho povrch. Pokračuji, mravenec taky. Když se dostanu na druhou stranu, opět se setkám s jeho povrchem. Pak už zase mravenec není.
Tak to ale funguje u všech předmětů, nejenom u mravence. ♥

Další odpovědi
dědapetr

Čelo, temeno hlavy a celý zadeček je černohnědý, hruď červenohnědá.Lesklý a hladký zadeček členěný.

elektrikář

Pozor zapomněl si na kusadla a nožičky, já jich mít šest tak se pošlapu.