Co to může být za malého černého brouka v bytě?

Dobrý den, prosím poraďte mi! Ač jsem na internetu pátrala,tak jsem nezjistila, co je toto za brouka..Začal se mi doma objevovat začátkem zimi, denně jich zabiji 2-3. Objevují se spíše u okna,ale občas nějaký leze i na zemi či na stropě...už nevím, jak se jich zbavit a hlavně odkud lezou!Máme doma čisto, denně luxuji i vytírám..Mouku a veškeré sypké potraviny mám uschované v dózách..Minulý rok nám zateplovali cihlový dům, nemohou se třeba schovávat v zateplení???Opravdu nevím, ale doma je nechci!!Brouček je asi 1cm velký, tělíčko je v půlce rozpůlené (jako by křídélka,ale ty nemá ).Má 3páry nohou a malá tykadélka.Co je to???

Odpovědi:

Zlatý

Dodej fotku (někam na net a sem odkaz na ni), popis - "Brouček je asi 1cm velký, tělíčko je v půlce rozpůlené (jako by křídélka,ale ty nemá )" je k ničemu...
;-)

Zlatý

nezbývá než odpovědět stejným stylem: Prosím přečtěte si Kodex!
Měla jste tak učinit již při registraci.
Není tady pro srandu králikum. Admini vám z toho ještě udělali vpravo dole výtažek, a Vy na to stejně kašlete. Abyste se pak nedivila, že Vám ta otázka třeba zmizí.

Zlatý

Asi vím o čem mluvíš,taky jsme je měli,lezou do tepla,ale postupně jsme je zlikvidovali a přestalo to.V tom zateplení by mohli přežívat,tak zkuste zavolat deratizátory,ale nevím,jak se do toho zateplení dostanou.
Jsou hnusní,lezou pomalu a strašně jsem se jich štítila.
Doplňuji:
Ale teď si vzpomínám,že byl spíš hnědej,ne černej! Tak nevím.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.